Головна » Файли » Виховна робота » Колективні Творчі Справи

«Князівство Київська Русь»— відтворення Древнього Києва V—XIII століття
25.05.2021, 09:20

Учора, 23 травня, відбулася поїздка учнів 2 фізико-математичного профілю у парк «Київська Русь». 

«Князівство Київська Русь»— відтворення Древнього Києва V—XIII століття, столиці великої середньовічної держави Київська Русь, у межах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва.

Проект здійснюється в історично значущому місці, згаданому в літописах, яке максимально відповідає ландшафту і повторює рослинність Києва тисячолітньої давності, в с. Копачів Обухівського району.

Мета такого проекту: розширення картини світу всього людства про значення, ролі і вплив Древнього Києва, Київської Русі, України та всієї Східної Європи на формування і розвиток цивілізації в минулому, сьогоденні і майбутньому.

Ми отримали дуже багато яскравих емоцій, дізналися про чимало цікавинок «середньовічного міста». Також ми мали змогу подивитися бій між відважними лицарями у важких обладунках. «Клич героїв» - це наймасштабніший та найпопулярніший щорічний чемпіонат України з середньовічного бою, в якому беруть участь сотні бійців. А ще ми спробували бути у ролі таких самих лицарів, та змагалися між собою «мечами». 

Це була незабутня та корисна поїздка!

Категорія: Колективні Творчі Справи | Додав: admin_
Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar