Головна » Файли » Виховна робота » Євроклуб «ЄвроЧОПЛ»

ЄвроЧОПЛ
19.01.2013, 16:20

Однією з найбільш ефективних форм позакласної роботи, яка сприяє засвоєнню учнями європейської тематики як нового виміру, є організація шкільних євроклубів. Євроклуб, як об’єднання учасників за інтересами, передбачає проведення різних конкурсів, вікторин, олімпіад, круглих столів, ділових ігор, інтерактивного спілкування, що заохочують учнів до роботи в новому європейському вимірі. Оскільки такі види робіт, окрім знань про Європу, сприяють набуттю комунікативної компетентності, вміння працювати з інформацією, використовувати її, спілкуватись, працювати в команді, запровадження у ліцеї такого виду робіт з учнями значно збагачує навчально-виховний процес.

Спираючись на багату палітру форм позакласної роботи в ліцеї, ЄвроЧОПЛ заснований з метою розвитку співпраці, розширення дружніх контактів на підтримку процесам європейської інтеграції, інформування учнів про події Європейського простору, розвитку громадянської активності серед дітей у різних сферах діяльності на основі розвитку національної свідомості. Провідною метою євроклубу є поширення правової культури, розвиток творчих здібностей та лідерських якостей майбутньої еліти – громадян України – європейської країни.

Діяльність Євроклубу націлена на реалізацію проектів у правовій, культурній, виховній сферах. Тому завжди актуальною є співпраця з парламентом ліцею – основним органом учнівського самоуправління.

Щорічний план роботи Євроклубу включає заходи інформаційного напрямку: випуск бюлетеня «Євроtime», розробка та оновлення стенду Євроклубу тощо. Стосовно виховної складової діяльності ЄвроЧОПЛ є організація тематичних тренінгів, акцій з проблемних питань: «Толерантність. Як досягти?», «У світі прав людини», «Європейське бачення» тощо. Робота клубу забезпечує сприйняття власного Я учасника у контексті складової нації з культурними цінностями, традиції для усвідомлення своєї національної неповторності, своєрідності.

Категорія: Євроклуб «ЄвроЧОПЛ» | Додав: tkachenko | Теги: толерантність, розвиток, виховна робота, ЄвроЧОПЛ
Переглядів: 1033 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0