Головна » Файли » Науково-методична діяльність » Агробіостанція

Закладка плодового саду на АБС
13.11.2012, 17:49
31 жовтня 2012 року в рамках Всеукраїнської трудової акції «Плекаємо сад», на території агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею з метою покращення трудового виховання підростаючого покоління та відродження садівництва в Чернігівській області відбулось закладання плодового саду 15 найкращими ліцеїстами, за участю адміністрації навчального закладу та Начальника управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Заліського А.А.
В Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді, закладі нового типу, реалізовують основні положення концепції екологічної освіти і виховання, з цією метою викладачами ліцею розроблено проект «Екологічні паростки майбутнього», який спрямований на підвищення екологічної культури, опанування екологічних знань, формування екологічного мислення, свідомості та культури, а також велика увага приділяється природоохоронній діяльності.
Створення плодового саду було присвячено першим 32 випускникам педагогічного ліцею (у 2013 році заклад відзначатиме своє 20-річчя). Саджанці плодових дерев були привезені з Інституту помології імені Л.П.Симиренка Національної академії аграрних наук України та одержані за сприяння ПСП «Кіпті».
У своєму вітальному слові Анатолій Андрійович зазначив, що за ці роки керівництву та педагогічним працівникам ліцею вдалося досягти найголовнішого – поєднати зусилля громади області, батьків, вчителів і учнів в єдиному прагненні – дати якісну освіту обдарованим дітям, незалежно від їх фінансового та соціального стану, місця проживання. А також відмітив, що ідея саду дуже яскрава в педагогіці – це і сад дитячих душ, і образ щасливого майбутнього.
Духовний куратор ліцею отець Іоан освятив сад на щастя, на добро та на процвітання агробіостанції як майбутнього ботанічного саду, створеного дитячими руками.
Видатний педагог Василь Сухомлинський писав: „...пізнання природи, оволодіння знаннями про неї, приховує в собі ще не використані досі можливості для того, щоб знання формували позиції людини. Природа – не тільки середовище навколо нас, а й всенародне добро і багатство, за яке кожен громадянин нашого суспільства несе відповідальність”.

Анатолій Андрійович Заліський на закладці саду ЧОПЛ

учасники та натхненники Всеукраїнської акції «Посади свій сад» в ліцеї

Отець Іоанн освятив кожне деревце на щастя, на добро

Категорія: Агробіостанція | Додав: tkachenko | Теги: агробіостанція, Ялівщина, сад, плодовий сад, абс
Переглядів: 1523 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar