Головна » Файли » Бібліотека » Гуманітарний напрямок

Ресурси для всіх, хто вчить англійську
14.10.2015, 10:16

Англійська з нуля

Duolingo — один з найпопулярніших сервісів для вивчення іноземних мов з нуля. Програма кожного курсу побудована у формі «дерева досягнень»: щоб перейти на новий рівень, потрібно набрати певну кількість очок, які даються за правильні відповіді.

Полиглот. Английский за 16 часов — автор курсу довів, що потрібно кілька днів, щоб навчитися елементарно розуміти людей і бути зрозумілим.

Інтерактивні сервіси

LearnEnglish — сайт з великою кількістю матеріалів для різних рівнів вивчення і з різними форматами - від уроків і відео до ігор і спілкування з іншими користувачами.

Situational English — пропонує вивчати англійську через розігрування ситуацій і запам'ятовування різних виразів. Зібрано близько 150 статей.

LinguaLeo — сервіс побудований за ігровою методикою. Містить велику базу відео, аудіо і текстових матеріалів.

Real-english.com — досить продвинутий сайт з уроками, статтями і відео.

Eslpod.com — добротний ресурс з Каліфорнії. Головне його завдання - навчання англійської як другої мови. Можливість скачати й попрацювати з величезною кількістю подкастів з роздруківками і словниками.

Learn American English online — відмінний ресурс для тих хто вчить англійську. Весь представлений матеріал розподілений за рівнями. Пол із США пояснює граматику у своїх відео.

Learnathome — кожен день для вас формується план занять, який можна виконати за 30 хвилин. Все досить просто.

English-attack — новий підхід до вивчення англійської мови. Метод навчання побудований на використанні відео, фотографій, ігор і спілкування з друзями для щоденної практики англійської.

Edu-station — можливість працювати з інтерактивним словником, є численні статті, фото та відеоматеріали.

Тренування розмовної мови і сприйняття на слух

inSpeak — інтерактивний курс для самостійного навчання. Тренування розмовної мови, вивчення граматики з великою кількістю прикладів.

BBC English — вивчайте сучасну живу мову за допомогою BBC.

Elllo.org — зібрані подкасти з усього світу на різноманітні теми. Жива мова з роздруківками і поясненнями (все англійською). Можна порівняти вимову з Канади, Англії, Австралії і т.д.

TuneintoEnglish — сайт пропонує налаштуватися на англійську і зробити це за допомогою музики. Тут можна записувати тексти пісень під диктовку, співати караоке, знайти вправи до текстів і вгадувати, про яку пісню йдеться мова по діаграмах.

TED.com - сайт конференції TED надає можливість відвідувачам переглядати виступи із субтитрами багатьма мовами. Більшість перекладів субтитрів здійснюється користувачами сайту, які виявили бажання здійснити переклад, на добровільній та безоплатній основі. По завершенні перекладу одним перекладачем, він рецензується іншим перекладачем-волонтером на ту саму мову.

Розширення словникового запасу

Lingvo Online – безкоштовний онлайн словник. Англо-український, англо-російський, тлумачний український словник та інші словники безкоштовно!

lingvolive.ru - живий словник ABBYY LINGVO LIVE. Безкоштовний перекладач слів і виразів.

FreeRice — тренажер для поповнення словникового запасу англійської. Є вправи з граматики і тести з різних предметів.

Мemrise — в ході навчання користувачеві пропонують вибрати mem-картинку або запис для кращого запам'ятовування слова - або створити свій асоціативний образ. Потім потрібно виконати вправи на вибір правильної відповіді і сприйняття слова на слух.

Babbel — візуальний словник, розбитий за тематичними урокам. Система пропонує поповнювати словниковий запас відразу 3 способами: повторюючи слова за диктором на диктофон, записуючи їх за допомогою пропонованих букв і відтворюючи їх у підходящому контексті.

Slovoych.ru — можна значно поповнити словниковий запас. Вивчення відбувається в процесі читання текстів - або тих, які запропоновані на сайті, або своїх, які досить легко завантажити на сайт.

Amalgama-lab — вивчаємо англійську за допомогою текстів пісень.

WordSteps — можна значно поповнити словниковий запас, виконуючи вправи на відпрацювання читання, письма, сприйняття на слух та вживання слів в контексті.

Читання англійською

Babeleo — тут ви можете читати книги в оригіналі, професійний художній переклад тексту завжди перед очима.

Граматика і практика правопису

Myspelling —відмінна практика правопису англійською. Вам пропонують прослухати слово, потім написати його.

Britishcouncil.org — сайт Британської ради. Тести, граматика, ігри та багато іншого. Все англійською, тому початківцям буде важкувато орієнтуватися, але спробувати варто.

Engblog — сайт російською мовою зі статтями, граматикою.

BBC — відео для відпрацювання вимови та граматики.

Підготовка до тестів

МanyThings — тут можна легко підготуватися до мовних тестів. Є розділи на відпрацювання вимови (американський, англійський), ідіоми, сленг та інше.

ЕxamEnglish — це справжній скарб для тих, кому треба готуватися до міжнародного іспиту з англійської (IELTS, TOEFL, TOEIC і т д.).

Добірки матеріалів з англійської мови

Begin-English — являє собою добірку матеріалів з ​​англійської мови для початківців. Документи та програми збиралися студентами та аспірантами МГУ.

List-English — ретельна підбірка і класифікація матеріалів з ​​вивчення англійської: онлайн-словники, школи, форуми, перекладачі, репетитори, тести, шкільні підручники, відеокурси, ігри, YouTube-канали, подкасти та багато іншого. Все безкоштовно.

Englishtips.org — море підручників і книг для скачування. Добре працює пошукова система. Знайти можна практично все.

Study.ru — онлайн-портал з вивчення мов, у тому числі англійської. Відеоуроки, вправи, система вивчення мови онлайн, форум любителів мов.

Канали YouTube

Puzzle English — безліч відеоуроків на різні теми: розбір граматики, секрети і поради з вивчення мови, цікаві вирази з серіалів, вимова і багато іншого.

Albert Kakhnovskiy — вивчення англійської по знаменитому Реймонду Мерфі.

Английский как по нотам — досить веселий і цікавий канал. Вивчення англійської за допомогою музики, ігор, фільмів і гумору.

Канал Ирины Шипиловой — розглядає безліч граматичних аспектів. Багато уроків з аудіювання.

Английский язык в Школе Джобса —пізнавально-розважальний канал про вивчення англійської, весело і ефективно.

Oxana Dolinka — вивчення живої сучасної англійської мови. Багато матеріалів для початківців.

Twominute English — короткі двохвилинні уроки - зручно і ефективно. Можна завантажити на смартфон і дивитися в дорозі.

Dailydictation — американський англійський з короткими диктантами і розбором вимови.

Duncaninchina — короткі ролики про все на світі англійською.

English with Jennifer — тут ви знайдете поради, як поліпшити вимову, засвоїти граматику і багато іншого. Корисно як для учнів, так і для викладачів.

Rachel’s English — канал буде особливо корисний тим, хто відчуває складнощі з вимовою.

Anglo-Link — різноманітність матеріалу вражає. Більшість уроків присвячено граматиці.

EnglishClass101 — про прості речі англійською. Канал для тих, хто більш-менш розбирається в граматиці, але відчуває проблеми при спілкуванні.

BBC Learning English — велика кількість цікавих та пізнавальних відеороликів на безліч тем.

Learn English with Steve Ford — Автор - професійний викладач з англійської мови з двадцятирічним стажем. Корисний матеріал тут знайдуть як новачки, так і просунуті учні.

AlexESLvid’s Free English Lessons — популярний канал з цікавими подкастами і практично щоденним оновленням.

Learn English with Let’s Talk — хороші уроки на самі різні теми, засновані на сучасних принципах навчання.

Engvid — велика добірка безкоштовних відеоуроків від носіїв англійської.

Категорія: Гуманітарний напрямок | Додав: tkachenko | Теги: абітурієнту, сайт, блог, канал, Англійська мова
Переглядів: 2374 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar