[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Форум » Яскравий світ ЧОПЛ » Робота студій та гуртків » Клуб "Ерудит" (Інтелектуальні змагання (брейн-ринг) між профілями ЧОПЛ)
Клуб "Ерудит"
tkachenkoDate: Середа, 15.01.2014, 13:46 | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Адміністрація
Messages: 100
Reputation: 2
Status: Оффлайн
Протягом навчального року проводиться змагання з інтелектуальних ігор у вигляді брей-рингу серед ліцеїстів. Кожна група виставляє свої команди у складі 5 ліцеїстів. Усіх команд 6: І гуманітарний, І природничий, І фізико-математичний, ІІ гуманітарний, ІІ природничий, ІІ фізико-математичний. Кожного тижня, у середу, відбувається одна гра, в якій беруть участь 2 команди. Командам задається 20 запитань з різної тематики. Якщо Вони мають відповідь на запитання, на роздуми якого дається 1 хвилина, оголошують. Хто дав швидше правильну відповідь, тій команді нараховується 1 бал. В кінці гри визначається переможець за більшої кількості набраних балів, і йому нараховується 3 очки, якщо нічия - по 1 очку кожній команді, команді, яка програла, очок не нараховується. Ці очки вносяться до турнірної таблиці, на основі якої в кінці навчального року і буде визначено Чемпіона. Змагання відбуваються по круговій системі - "кожний з кожним".
Нижче прикріплена турнірна таблиця, що оновлюється після кожної гри.
Залишайте свої враження, побажання пропозиції...
Attachments: 1155785.doc(51.5 Kb)


учитель математики та інформатики
 
SCOBETDate: Вівторок, 17.05.2016, 15:17 | Message # 2
Private
Group: Користувачі
Messages: 4
Reputation: 0
Status: Оффлайн
можно присоединиться в следуещем году?

делок
 
Форум » Яскравий світ ЧОПЛ » Робота студій та гуртків » Клуб "Ерудит" (Інтелектуальні змагання (брейн-ринг) між профілями ЧОПЛ)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: