Головна » Умови вступу до ліцею» Умови вступу до ліцею 2021/2022
16:52
Умови вступу до ліцею 2021/2022

 

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради проводить набір здобувачів освіти на 2021/2022 н.р.

 

Ліцей забезпечує здобуття повної загальної середньої освіти, розвиток дослідницької компетентності здобувачів освіти відповідно до їхніх інтересів і профілю навчання, формування цінностей та особистісних якостей, що формують дослідницьку культуру, академічну доброчесність, готовність до дослідницької діяльності та здійснює допрофесійну підготовку. Випускники ліцею отримують свідоцтво про повну загальну середню освіту державного зразка.

      Проводиться набір за такими профілями навчання:

фізико-математичний профіль навчання: математика (профільний предмет),

біолого-хімічний профіль навчання: хімія (профільний предмет);

гуманітарний профіль навчання: спеціальність «Філологія» – англійська мова (профільний предмет); спеціальність «Історія та право» – історія (профільний предмет).

      Для випускників 9-х класів закладів загальної середньої освіти області, які виявили бажання, мають навчальні здібності займатися інтелектуальною творчою та/або пошуковою діяльністю, зокрема науково-дослідницькою,  і можуть за станом здоров'я навчатися в ліцеї, виділяється не менше 70 % кількості загальних місць планового набору.

     30 % кількості місць планового набору може бути виділено для випускників 9-х класів закладів загальної середньої освіти Чернігова, які мають підвищені освітні запити щодо профільного навчання,  прагнення та здібності до науково-дослідницької діяльності, навчальні та  наукові здобутки, високий рівень навчальних досягнень з профільних дисциплін. Для цієї категорії вступників проводиться окремий конкурс на виділені місця.

     Вступ учнів до ліцею здійснюється на конкурсній основі. Кількість конкурсних випробувань не перевищує двох (іспит і співбесіда). Конкурс не проводиться, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про повну загальну середню освіту».

За умови, якщо оголошується конкурс, проводяться вступні іспити з профільних дисциплін.

     Перевагу (пільгові умови) у зарахуванні до ліцею мають здобувачі освіти 9-х класів, які займаються інтелектуальною творчою та/або пошуковою діяльністю, основними видами якої є дослідно-експериментальна, винахідницька, конструкторська, раціоналізаторська, зокрема учасники та переможці Міжнародних олімпіад, конкурсів, переможці Всеукраїнських конкурсів винахідницьких і раціоналізаторських проєктів, науково-технічної творчості,  переможці ІІІ та учасники ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад поточного року з предметів, які є профільними для даного напряму, переможці ІІ та учасники ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України поточного року (з відповідного предмета), переможці ІІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка поточного року, учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, випускники Дистанційної школи, які показали високі результати у випускному тестуванні.

  Учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, мають право вступу до ліцею за результатами співбесіди з профільного предмета. Якщо предметна комісія рекомендує учня/ученицю до зарахування, то в протокол виставляється максимальна кількість балівЯкщо за результатами співбесіди учень/учениця не отримує рекомендацію до зарахування, то може брати участь у конкурсних випробуваннях на загальних умовах.

           Випускники Дистанційної школи (ДШ), які у випускному тестуванні показали результати 80 і вище балів, рекомендуються конкурсною комісією до зарахування.

         Особливі умови при вступі мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти учасників ООС, діти переселенців з тимчасово окупованої території України та районів зони ООС. Конкурсна комісія рекомендує їх до зарахування за умови позитивного складання вступних іспитів (не менше 30% конкурсних балів).

Прийом документів проводиться у два етапи:

І етап. З 20 квітня до 31 травня 2021 р.

  1. Заповнити реєстраційну Google-форму на веб-сайті ліцею lyceum-cn.org за посиланням: 
    https://docs.google.com/forms/d/1UBOLStTHgAjysLPf9OKUybL40K3dqJwT6SJ0OdkV-vs/edit?usp=sharing
  2. Надіслати до приймальної комісії такі документи:

- копію свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (ID-картка);

- копію табеля за І семестр 2020-2021  н.р., завірену освітнім закладом;

- копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здобутки та здібності здобувачів освіти з обраного профілю, спеціальності.

1) “Укрпошта” –14017, м. Чернігів,  вул. Івана Мазепи, Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.

2) “Нова Пошта”:

 – м. Чернігів, відділення №7, проспект Миру 50, приймальна комісія ЧОПЛ;

– м. Чернігів, відділення №13, ТЦ «Мегацентр», проспект Миру 49, приймальна комісія ЧОПЛ (тел. з Viber +0380673186169, секретар ліцею Сатур Світлана Сергіївна).

3) На електронну адресу ліцею (chopl-сn@ukr.net – електронна поштова адреса).

ІІ етап. З 1 червня до 15 червня (включно).

 Надати приймальній комісії Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради повний пакет оригіналів відповідних документів згідно з Порядком зарахування на 2021/2022 н.р.

Повний пакет документів

      Здобувачі освіти 9-х класів закладів загальної середньої освіти, які виявили бажання вступити до ліцею, подають у термін з 20 квітня до 15 червня 2021 року такі документи:

-заяву батьків або осіб, які їх заміняють, про зарахування до складу учнів ліцею;

-свідоцтво про закінчення 9 класів закладу освіти з додатком;

- копію свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (ID-картка);

- копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації;

-медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за              № 794/18089;

- медичну довідку (форма 086/0);

- довідку про щеплення (форма 063/0);

- довідку про склад сім'ї за місцем проживання батьків;

- 8 фотокарток (розмір 3x4);

- папка-швидкозшивач та 8 файлів формату А4.

Приймальна комісія звертатиме увагу на портфоліо абітурієнтів (грамоти, дипломи, свідоцтва, інші документи, які підтверджують досягнення відповідно до обраного профілю).

Чекаємо на учнів, які мають підвищені освітні запити і мріють змінити своє життя на краще!

Детально ознайомитися з Порядком зарахування  до

Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради на 2021/2022 н.р. можна на сайті ліцею lyceum-cn.org, якщо натиснути ЗАВАНТАЖИТИ

Телефони для довідок: (0462) 67-10-10, (0462) 67-45-11

 

Категорія: Умови вступу до ліцею | Переглядів: 1520 | Додав: admin_ | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
avatar