Головна » 2015 » Травень » 26 » Умови вступу до ліцею
14:09
Умови вступу до ліцею
Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді проводить набір учнів за такими профілями навчання:
(матеріал оновлено 29.05.2018р.)

- фізико-математичний (профільні предмети навчального плану – фізика та математика);
- біолого-хімічний (профільні предмети навчального плану – хімія та біологія);
- гуманітарний (спеціальність «Філологія», профільний предмет навчального плану – англійська мова, спеціальність «Історія і право», профільні предмети навчального плану – всесвітня історія, історія України, основи правознавства).

Перелік документів, які подають абітурієнти:
  1. Направлення відділу органів місцевого самоврядування;
  2. Свідоцтво про закінчення 9 класів загальноосвітньої школи з додатком (оригінали);
  3. Характеристика-рекомендація педагогічної ради школи (зразок в розділі Бібліотека-->Для абітурієнтів);
  4. Копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації;
  5. Свідоцтво про народження (копія);
  6. Ідентифікаційний код (копія);
  7. Довідка про склад сім'ї за місцем проживання батьків;
  8. Медична довідка за формою №086-1/о (з указаною групою з фізкультури) та довідка про щеплення (форма 063/0);
  9. 8 фотокарток (розмір 3х4);
  10. Папка-швидкозшивач та 5 файлів формату А4.
Особливу увагу приймальна комісія звертатиме на оформлені портфоліо абітурієнтів, що складаються з грамот, дипломів, свідоцтв (у копіях), інших документів і матеріалів, які підтверджують досягнення молодої людини в різних сферах життєдіяльності, у першу чергу, стосовно обраного профілю.

Перевагу (пільгові умови) у зарахуванні до ліцею мають учасники Міжнародних олімпіад, переможці ІІІ та учасники ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад поточного року з предметів, які є профільними для даного напряму, переможці ІІ та учасники ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України поточного року (з відповідного предмета), переможці ІІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, призери ліцейної олімпіади «Перспектива», випускники Дистанційної наукової школи, які показали високі результати у випускному тестуванні.

Учасники Міжнародних олімпіад, переможці ІІІ та учасники ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад поточного року з предметів, які є профільними для даного напряму, переможці ІІ та учасники ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України поточного року (з відповідного предмета), переможці ІІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, призери ліцейної олімпіади «Перспектива», нагороджені Дипломом довіри ЧОПЛ звільняються від складання іспиту з відповідного предмета з виставленням максимальної кількості балів (100) до екзаменаційного листа.

Учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, звільняються від одного випробування (окрім профільного предмету) на вибір вступника з виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

Випускники Дистанційної наукової школи, які у випускному тестуванні показали результати вище 80 балів, звільняються за бажанням від складання іспитів з відповідного предмета з виставленням одержаної при випускному тестуванні кількості балів до екзаменаційного листа за умови, якщо відвідування занять складає не менше 75%.

Особливі умови при вступі мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти учасників АТО, діти переселенців з тимчасово окупованої території України та районів зони АТО. Приймальна комісія рекомендує їх до зарахування за умови позитивного складання вступних іспитів (не менше 30% конкурсних балів).

Діти, які не з'явилися на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.


Вступні іспити проходять у формі комп’ютерного тестування з таких дисциплін:

Гуманітарний профіль:
Спеціальність "Філологія": англійська мова (профільний предмет), співбесіда з англійської мови (в усній формі), українська мова або історія України.
Спеціальність "Історія і право": історія України (профільний предмет), українська мова або іноземна мова.

Біолого-хімічний профіль: хімія (профільний предмет), біологія або математика.

Фізико-математичний профіль: математика (профільний предмет), фізика або українська мова.

Іспит з непрофільного предмету учень обирає на свій розсуд.

За тиждень перед вступними випробуваннями працюватимуть підготовчі курси. Детальніше про них ви можете дізнатися під час подачі документів.

Прийом документів та вступні іспити орієнтовно проходять в червні-липні (можливі зміни). Розклад вступної кампанії буде оголошено пізніше. Слідкуйте за новинами на головній сторінці в розділі Актуально / Офіційно.

Відповіді на деякі запитання ви зможете знайти в розділі Гостьова книга.

Телефони для довідок: (0462) 67-10-10, (0462) 67-45-11
Чекаємо учнів, які мають підвищені освітні запити і мріють змінити своє життя на краще!


~Як можна познайомитись з ліцеєм?~

На зимових канікулах відбувається збір "Інтелект". Під час збору «Інтелект» дев’ятикласники та їх батьки матимуть змогу познайомитись з навчальним закладом, адміністрацією, педагогічним колективом, а також з умовами навчання та проживання, визначитись у виборі профілю навчання, продіагностувати рівень знань з профільних предметів за допомогою комп’ютерного тестування подібного до вступних іспитів.

На весняних канікулах проводиться "День відкритих дверей". У рамках Дня відкритих дверей проходить олімпіада «Перспектива» (письмово), яка дає дев’ятикласникам можливість перевірити рівень своїх знань з профільних предметів і визначитися щодо напрямку навчання. Переможці олімпіади отримують Диплом Довіри, який надає пільги при вступі до навчального закладу. Для батьків ще раз буде можливість познайомитися з навчальним закладом, адміністрацією, педагогічним колективом, а також умовами навчання та проживання.

Розклад збору "Інтелект" та Дня відкритих дверей розміщується на сайті за тиждень до їх проведення в розділі Актуально/Офіційно.


~Коротка довідка про ліцей~

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді – це загальноосвітній профільний навчальний заклад інноваційного типу, який забезпечує рівний доступ до якісної освіти учням області, є одним із яскравих культурно-освітніх центрів регіону і експериментальним майданчиком для розробки, апробації і впровадження новітніх педагогічних технологій.

До викладання у ліцеї і організації змістовного творчо-розвивального дозвілля ліцеїстів залучаються талановиті вчені і викладачі вищої школи, митці журналісти, творчі педагоги не тільки Чернігова, а й Києва та інших міст України і зарубіжжя. Серед них чимало кандидатів наук, доцентів, членів національних спілок – письменників, художників, журналістів. У розпорядженні вчителів 5 кабінетів, обладнаних інтерактивними дошками.

Для проживання ліцеїстів наданий затишний, зручний і перфектний у естетичному та санітарно-гігієнічному відношеннях гуртожиток з високим художньо-інтер’єрним рівнем приміщень та їх якісним технічним забезпеченням. Учні мешкають у кімнатах, розрахованих на дві та на чотири людини. В блоці дві кімнати, душова і туалет. Не дивлячись на те, що діти забезпечені трьохразовим харчуванням, у них є можливість готувати власні улюблені страви на кухнях, які знаходяться на кожному поверсі.

Учні забезпечуються повноцінним безкоштовним трьохразовим харчуванням. Протягом усього року в раціоні вітаміни, фрукти та соки.

За станом здоров’я учнів здійснюється ретельний і безперервний кваліфікований медичний догляд двома досвідченими лікарями та медичною сестрою.

Дозвілля ліцеїстів є насиченим, змістовним, різнобарвним і педагогічно вивіреним. В ліцеї працюють музична (гітара, фортепіано, бандура), хореографічна, театральна студії, клуб бардівської пісні, фотостудія та ін.

Отримавши ґрунтовні знання, випускники ліцею мають реальну можливість вступити до будь-якого найпрестижнішого навчального закладу України, про що свідчить статистика. Серед студентів Києво-Могилянської Академії, Національного університету імені Т.Шевченка, Національного медичного університету імені О.Богомольця, Харківського національного авіаційного університету тощо чимало колишніх учнів ЧОПЛ. Кілька випускників ліцею отримують вищу освіту за кордоном.Категорія: Умови вступу до ліцею | Переглядів: 10589 | Додав: tkachenko | Теги: умови вступу, до уваги, абітурієнт, вступна кампанія | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0